Kluczowe zalety kasyna Ethereum w porównaniu z tradycyjnym

Dlaczego gracze tacy jak ja kochają kasyna ETH? Są one szybkie i zabawne.

Plus, zachęty z witryn Ethereum są o wiele lepsze niż w tradycyjnych kasynach. Ale to wszystko na bok … oto kilka innych wspaniałych powodów.

1. Szybsze wpłaty i wypłaty

Ethereum może działać jako zdecentralizowana cyfrowa gotówka.

Co to znaczy? To proste – gracze i gracze wszystkich gier wchodzą w interakcję bezpośrednio ze sobą. Nie ma żadnego pośrednika między nimi, ich zakładami i innymi graczami.

Gracze i gracze mogą używać Ethereum do przesyłania środków bezpośrednio ze swoich portfeli osobistych do portfela kasyna. Odbywa się to szybko i tanio. Nie ma czasu oczekiwania na przelew.

A kiedy gracze chcą wypłacić swoje wygrane – to też jest szybkie. Niektóre kasyna Ethereum mają nawet zautomatyzowane wypłaty, bezpośrednio z powrotem do portfela użytkownika. Czasami otrzymuję moje wypłaty w czasie krótszym niż 10 sekund.

2. Niższe opłaty

Ethereum pozwala na mniejsze opłaty.

O ile nie jesteś nowy w kryptowalutach, powinieneś wiedzieć o „opłatach za wydobycie”. Są to rodzaje opłat, które są płacone za wykonywanie transakcji.

Cóż, te opłaty za wydobycie są o wiele, wiele niższe niż Western Union lub podobne opłaty – i również o wiele szybsze. Nawet w porównaniu do Bitcoina.

3. Anonimowość

Dyskrecja to lepsza część męstwa – jak mówi przysłowie.

Jednym z najbardziej cenionych punktów w kasynach Ethereum, które stawiają na anonimowość, jest to, że użytkownik może swobodnie dokonywać transakcji, nie martwiąc się o swoją prywatność finansową.

4. Dostępność

Przemysł hazardowy jest stale regulowany i kontrolowany.

Czasami uchwalane są nowe prawa, które wpływają na dostępność kasyn dla mnie, Ciebie i wszystkich na całym świecie. Jest to szczególnie prawdziwe dla klientów z USA – którzy są jednymi z najbardziej uregulowanych graczy na świecie.

Teraz istnieją w pełni anonimowe kasyna Ethereum, do których każdy może uzyskać dostęp za pomocą dyskretnej usługi VPN z dowolnego miejsca na świecie.

Jak zacząć z Ethereum kasyna?

Więc teraz, gdy znasz już pięć najlepszych kasyn Ethereum – jak z nich skorzystać?

Czytaj dalej, ponieważ gra z Ethereum niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla Twojego portfela, jak i spokoju ducha – a także dreszczyku emocji!

Aby zacząć, po pierwsze, będziesz potrzebował Ethereum. Oto najlepsze opcje, aby kupić trochę. Powodem, dla którego polecamy te giełdy Ethereum jest to, że nie mają one polityki przeciwko używaniu ich strony do celów hazardowych, w przeciwieństwie do większości giełd kryptowalutowych.

Gdy masz już Ethereum, nie zaczynaj jeszcze gry!

Po pierwsze, musisz nauczyć się komfortowo przechowywać, wysyłać i odbierać swoje Ethereum – i wszystkie inne altcoiny, które Cię zainteresują. Dokonajcie kilku transakcji pomiędzy własnymi portfelami.

Następnie, spróbuj wysyłać tylko małe kwoty do którejkolwiek strony, która jest Twoim najlepszym wyborem.

A gdy już poczujesz się wystarczająco komfortowo z manipulowaniem Ethereum, wyślij wystarczającą ilość, aby zacząć.

Podsumowanie – Które kasyno Ethereum jest dla Ciebie odpowiednie?
Tak więc, teraz, gdy masz już wszystkie te informacje i porównania między najlepszymi kasynami Ethereum, oto mój ostatni wniosek:

Odłóżcie trochę czasu na bok i zarejestrujcie się we wszystkich kasynach Ethereum, o których wspomniałem. Nawet jeśli wydaje się, że nie są one dostępne w Twoim kraju – spróbuj mimo wszystko – możesz być zaskoczony.
Każdy ma inne upodobania, jeśli chodzi o grę z Ethereum. Twoje doświadczenie jest jedynym, które się liczy!
To mniej więcej podsumowuje te recenzje kasyn Ethereum. Czy próbowałeś już jednego (lub wielu) z nich? Dajcie mi znać w komentarzach!

Kiedy już zdobędziecie Ethereum, nie zaczynajcie jeszcze grać!

Po pierwsze, musisz nauczyć się komfortowo przechowywać, wysyłać i odbierać swoje Ethereum – i wszystkie inne altcoiny, które Cię zainteresują. Dokonajcie kilku transakcji pomiędzy własnymi portfelami.

Następnie, spróbuj wysyłać tylko małe kwoty do którejkolwiek strony, która jest Twoim najlepszym wyborem.

A kiedy już poczujesz się wystarczająco komfortowo z manipulowaniem Ethereum, wyślij wystarczającą ilość, aby zacząć.

Dodaj komentarz