Producenci

Odkurzacze automatyczne - roboty sprzątające

Dla wielu osób sprzątanie to niestety przykry obowiązek. Na pomoc dla wszystkich strudzonych tą czynnością wyszła technologia, która oszczędza nie tylko nerwy ale również tak cenny czas. Już nie musisz pamiętać o codziennym sprzątaniu w tej kwestii z powodzeniem wyręczy Ciebie technologia na miarę XXI wieku - Roboty sprzątające czyli inaczej automatyczne odkurzacze lub roboty odkurzające. Urządzenia z ekskluzywnych zabawek dzięki coraz niższej cenie i coraz lepszej technologii stały się praktycznie codziennością. Robot sprzątający już dzisiaj wyręczy Ciebie w rutynowych czynnościach jakimi jest sprzątanie i mycie podłóg.

Jakimi parametrami się sugerować przy wyborze Odkurzacza automatycznego?

1. Ilość funkcji - Jeżeli przystępujemy do wyboru odkurzacza należy w pierwszej kolejności zastanowić się nad funkcjami jakie chcemy używać, obecnie dość spora ilość modeli na rynku łączy w sobie funkcje odkurzacza oraz mopa myjącego, połączenie tych 2 funkcji wymaga zazwyczaj 2 krotnego uruchomienia odkurzacza pierwszy raz w celu odkurzenia drugi w celu mopowania podłogi.
2. Siła ssania odkurzacza - Na rynku dostępne są modele o sile ssania od 500 Paskali do 1800 Paskali, im większa ilość paskali tym większa siła ssania ale co za tym idzie również wyższa głośność urządzenia.
3. Szczotki - Ilość szczotek w obecnych odkurzaczach automatycznych na rynku waha się od 1 szczotki do 3 szczotek, modele z 3 szczotkami uważane są za najbardziej wydajne, obecność turboszczotki dodatkowo podnosi efektywność sprzątania.
4. Czujniki - Roboty odkurzające posiadają nawet do kilkunastu czujników odpowiedzialnych za efektywność sprzątania i sprawność poruszania się odkurzacza.
5. Pozostałe parametry - Już nieco mnie istotnymi parametrami są takie informacje jaka jest pojemność zbiornika na kurz oraz jakiej pojemności jest bateria. Standardowo odkurzacze spisują się doskonale na jednym ładowaniu czyszcząc powierzchnię do ok 150m2 bez względu na to jak duża jest bateria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl