Producenci
Zmiana grupy trybów w latarkach Convoy 0

Latarka Convoy S2+ oraz inne latarki firmy Convoy S2, S3, S8, M1, C8 oparte na standardowym sterowniku posiadają możliwość wyboru trybu świecenia latarki. Tryby latarki zgrupowane są w 2 standardowych grupach.

Brzmi to dość zawile ale postaram się wyjaśnić na czym rzecz polega.
Latarka Convoy S2+ (oraz inne latarki firmy convoy) zostały wyposażone w sterownik umożliwiający wybór trybu latarki. Tryb latarki Convoy to nic innego jak rodzaj i natężenie emitowanego światła. Natężenie w standardowym sterowniku latarki zmieniamy poprzez lekkie wciśnięcie przycisku zasilania latarki. Mocniejsze naciśnięcie przycisku spowoduje wyłączenie latarki. Tak więc aby przełączyć się między poszczególnymi trybami latarki Convoy S2+ naciskamy lekko przycisk zasialania a latarka przełączy się w kolejny tryb następujący po danym trybie.

czytaj całość »
Odkurzacze automatyczne - obalamy mity. 0

Zapewne wielu z Was zastanawia się czym jest robot sprzątający a przede wszystkim jak sprząta. Wokół odkurzaczy autonomicznych krąży wiele mitów np. to że zwykły odkurzacz posprząta lepiej, lub to że odkurzacze automatyczne są drogie i że są to urządzenia dla najbardziej zamożnych. Oto kilka mitów które krążą wokół automatycznych odkurzaczy, które postaramy się obalić.

czytaj całość »
Convoy S2+ idealne rozwiązanie tematu oświetlenia 0

Wielu z Was pewnie nie jeden raz spotkało się z problemem jaki model oświetlenia wybrać, czy mam postawić na marketowe światełko, które zasygnalizuje moją obecność na drodze i będzie to praktycznie jedyna jego funkcja albowiem przy wydatku na poziomie 25-40 PLN nie możemy liczyć na nic innego niż tylko widoczny z niewielkiej odległości punkt świetlny który spełni jedno z założeń posiadania oświetlenia w rowerze - będziemy widoczni. Niestety w parze z doskonałą jakością idzie cena i niech nikogo nie zdziwi że za lampkę na rower, której jasność wynosi ok 600 lumenów zapłacimy ok 300 – 360 PLN. Jest to spory wydatek ale jakość ma swoją cenę, tylko czy aby na pewno?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl