Strategie gry w pokera wideo

Zarządzanie pieniędzmi

Zanim zaczniesz grać w video pokera, musisz ustalić budżet i określić górny i dolny limit. To jest tak samo strategia, jak sama metoda, której używasz do gry. Musisz dokładnie zdecydować, ile pieniędzy chcesz wydać w kasynie lub jaki będzie twój depozyt w kasynie online. Następnie musisz zdecydować, jak dużo pozwolisz sobie wygrać, zanim zdecydujesz się odejść z wygraną. Powinieneś również zdecydować, z jakimi stratami pozwolisz sobie zakończyć dzień. Ustalając te rzeczy przed grą, zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Trzymać pary

Ponieważ video poker jest oparty na pięciokartowym układzie, najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć jest to, jakie karty trzymać. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest to, aby zawsze trzymać wygrywającą rękę. Nawet jeśli jest to para waletów w grze Jacks or Better, a Ty masz cztery karty do koloru, powinieneś mieć parę. Lepiej jest wziąć coś na pewno, niż ryzykować, że nie dostaniemy nic. Pamiętaj również, że jeśli masz tylko jedną parę, masz duże szanse na uzyskanie trzech lub dwóch par, z których każda jest dobrą kombinacją. Jeśli trzymasz parę, która nic nie wygrywa, powinieneś trzymać ją tylko wtedy, gdy nie masz szans na zdobycie czegoś lepszego. Na przykład, jeśli masz cztery karty do strita lub koloru, warto jest odrzucić parę nie do wygrania, ponieważ szanse na to, że stanie się ona trójką lub częścią dwóch par nie są zbyt duże.

Inne karty do trzymania

Jeśli nie masz pary w ręce lub czterech kart do koloru, musisz się dobrze zastanowić, co zrobić. Jeśli masz trzy karty do koloru, możesz zaryzykować i je zatrzymać, nawet jeśli Twoje szanse nie są tak duże. Jeśli chodzi o strita, ryzykuj tylko wtedy, gdy możesz mieć strita z kartami z obu stron. Jeśli potrzebujesz karty w środku, szanse nie są wystarczająco duże. Musisz zaryzykować takiego strita tylko wtedy, gdy jest to kolor królewski. Jeśli masz tylko jedną kartę w kształcie podczas całej gry, gdzie każda para kart w kształcie jest kartą wygrywającą, to musisz ją zatrzymać. Jeśli masz więcej niż jedną kartę w kształcie, musisz trzymać dwie. Jeśli masz dwie karty w tym samym kolorze, zatrzymujesz je. Jeśli nie masz dwóch kart w tym samym kolorze, trzymaj dwie karty obok siebie pod względem wartości. Jeśli nie masz żadnych kart figuratywnych, a także nie masz trzech kart w tym samym kolorze i nie masz trzech kart obok siebie pod względem wartości, nie musisz trzymać żadnych kart. Po prostu narysuj całkowicie swoją nową rękę. Powodzenia.

Dodaj komentarz